Jdi na obsah Jdi na menu
 

SEMINÁŘ S ANJOU CHRISTIANSEN - 10.12.2017 V Horních Počernicích -propozice +přihláška

Přihlašování pro členy klubu DDCCR bude spuštěno 1. 7. 2017, pro nečleny 1. 9. 2017.

 
 
                

bar-3.jpg

               Podpora české reprezentace

logo_claim.png

13.8.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Herolticích.
12.8.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Koněšíně 9.8.2017 a 12.8.2017
5.8.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Svobodě nad Úpou.
Renata Jandová Kateřina Palečková Michaela Andrlová
We are Together Gasko Prim Enjoy Life Majlia Frida Fealess od Halířů
jandova.jpg paleckova.jpg andrlova.jpg
3.8.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Drahoníně.
2.8.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Přerově 27.7.2017 a 30.7.2017
20.7.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Nových Hradech.
14.7.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Hajništi.
13.7.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Vrchlabí, Sokolově a Kyjova.
7.7.2017 Klub má k dnešnímu dni 190 členů.
26.6.2017 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Martina Neumannová Lucie Pončáková Anna Říhová
Scottish Rose Perla z Polabí Kiara Chelzi Tiny Harlekin Wild Angel
p2060960.jpg p2060979.jpg p2060942.jpg
25.6.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek z Heroltic u Brna.
Petra Petřkovská a Archibald from Lilac House Petra Ocetková a Eroica Sol Oriens Iveta Števulová a  Piranha Vikar
dd_heroltice-4.jpg dd_heroltice-9.jpg dd_heroltice-3.jpg
24.6.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ze Stodůlek.
21.6.2017 Ve Štěrboholích proběhlo přezkoušení rozhodčích, kterého se zúčastnily Sabina Koubková (adept R1) a Martina Pachtová (adept R2). Obě rozhodčí prošly přezkoušením úspěšně.
21.6.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Štěrboholích.
21.6.2017 Postupové zkoušky konané dne 9.7.2017 v Uhřiněvsi byly zrušeny.
20.6.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Jenštejně a Olešnici.
9.6.2017 Do sekce Instruktoři DDCCR byla vložena Lucie Smolíková.
9.6.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek z Pardubic a Jenštejna.
8.6.2017 Vložen zápis z výborové schůze ze dne 6.6.2017
1.6.2017 Vytvořen stránka, kde najdete oficiální instruktory DDCCR - odkaz zde
25.5.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek z Řeporyj , Přerova a Českých Budějovic.
22.5.2017 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Patricia Beran a Amy Šimona Drábková a Karin Antis Zuzana Jeddai a Terys z Vlčích luk
p2040515.jpg p2040481.jpg p2040462.jpg
21.5.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Šelpicích.
p2040355.jpg
20.5.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Šelpicích.
p2040280.jpg
8.5.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Poniklé.
26.4.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Štěrboholích.
15.4-16.4.2017 CSEN Italian Open - Peschiera del Garda, výsledky a fotogalerie.
1.místo HtM3 - Vanda Gregorová a All That Brendy Gentle Mate, AUO
6.místo HtM3 - Petra Pražáková a Elliana Devon Exe, BOC
1.místo F1 - Alena Smolíková a Awesome Kira Crazy Fellow, BOC
5.místo F2 - Anežka Strachová a Cipsy Chik Bartova lípa, BOC
6.místo F3 - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang, BOC
10.místo F3 - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC
dsc_0952.jpg
24.4.2017 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Alena Holubová a Čenda Jitka Lipanová a Corinne Grayling Kateřina Neumannová a Apolenne Belgabon
p2030065.jpg p2030140.jpg p2030126.jpg
Aktualizace postupů ze závodu tabulky zde .
Po závodě April Dance je aktuaizovaná tabulka DD TÝM 2017- Průběžná výsledková tabulku DD TÝM roku 2017
Průběžné pořadí na prvních třech místech.
Divize Heelwork to Music                                            Divize Freestyle
1.místo - Alena Smolíková a Awesome Kira Crazy Fellow - 25 bodů 1.místo - Kateřina Dohnalová a Bella From Bohemica Land - 26 bodů
2.místo - Veronika Tvdrá a Ice Star z Bengasu - 18 bodů 2.místo - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang - 22 bodů
3.místo - Karolína Bolardtová a Cora Wendaja - 12 bodů 3.místo - Daniela Šišková a Aurora Piranha Rainy Love - 14 bodů
           - Jitka Peierová a Barbarella Gold Bryvilsar - 12 bodů            - Eva Koubková a Hottie GRant Bohemia Alké - 14 bodů
           - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara - 12 bodů            - Pavel Schiller a Antigonon Makada - 14 bodů
7.4.2017 V Praze Horních Počernicích se konal závod April Dance, který v historii dogdancingu zaznamenal nejpočetnější startovní listinu. V divizi HtM beginners startovalo 13 týmů, F beginners 13 týmů, HtM advanced 4 týmy a v F advanced 10 týmů v nesoutěžní kategorii FUN nastoupilo 7 týmů. Rozhodčí : P.Malá, A. Říhová, A. Szukukalek jako hlavní rozhodčí. Výsledky a fotogalerii od Martiny Irglové najdete v sekci proběhlé akce.
               Vítězové divize Heelwork to Music - beginners                                Vítězové divize Freestyle - beginners
ggewg.jpg geg.jpg
1.4.2017 Ve Štěrboholích se konal 2.kvalifikační závod na MS, ME. V divizi Heelwork to Music nastoupilo  6 týmů, v divizi Freestyle 7 týmů. Výsledky a fotogalerii ze závodů najdete v sekci proběhlé akce. Ve výsledcích najdete i součty 1.KZ a 2.KZ.
                            Vítězové divize Heelwork to Music                                        Vítězové divize Freestyle
p2020370.jpg p2020390.jpg
1.4.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Štěrboholích.
Kateřina Roková Eliška Beránková Tereza Vlachovská
Harmony ze Zárybského dvora A Midnight Rider Verline Ariel z Úsvitu věků
p2020277.jpg p2020303.jpg p2020285.jpg
29.3.2017 Vložen zápis z výborové schůze.
18.3.2017 2.DDI závody v Olomouci. Rozhodčí Alexandra Vávrová a Alena Smolíková. Fotogalerie.
Classe 1 - Veronika Tvrdá a Ice Star z Bengasu, BOC - 2.místo
Classe 1 - Gabriela Jandová a Diana Camila Altair, čivava - 4.místo
Classe 1 - Kristýna Hrnčířová a Tamina, X - 6.místo
Classe 2 - Martina Komínová a Great Spirit Hardy Horde, BOC - 1.místo
Classe 2 - Markéta Suchá a Ory Prácheňka, maltézský psík - 2.místo
Veronika Tvrdá a Ice Star z Bengasu Gabriela Jandová a Diana Camila Altair Markéta Suchá a Ory Prácheňka
shfh.jpg img_8136.jpg img_8247.jpg
25.3.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Jenštejně.
Nikol Pospíšilová a Xaidi Trace z Gipova Tereza Holá a Arrakis ex Sortis Petra Musilová a Trumpington´s Quickly
dsc_0175.jpg dsc_0208.jpg ghchg.jpg
25.3.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Brně.
Pavlína Dohnalová a Ida Emean Emiel Regis Veronika Kučeriková a Hopsinka Zara z Dančí louky  Dagmar Laníková a Chyť si mě Leneli
ida.jpg hopsinka.jpg tuty.jpg
20.3.2017 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Martina Irglová a Caisa Lararony Vanda Říhová a Marylin a Fixa Zuzana Moravcová a Jasmine
img_4399.jpg img_4242.jpg img_4288.jpg
 
CRUFTS 2017
Vanda Gregorová s Australským ovčákem All That Brandy Gentle Mate reprezentovala Českou republiku a obsadila na prestižní soutěži v Anglii 6.místo
Rozhodčí : Heather Smith (head judge), Carol Wallace, Karolina Hasselroth
1 Lucie Plevová Power Jump Aibara Japonsko 27,17
2 Lusy Imbergerová Desperado Od Suche Hory Itálie 27,17
3 Lukas Pratschker Falco Out of the Dark Rakousko 27,13
4 Monika Gehrig Chiara My Fairy Švýcarsko 26,50
5 Lucy Creek Harriot Skiffle King Anglie 26,00
6 Vanda Gregorová All That Brandy Gentle Mate Česká republika 25,77
7 Grietje Wagennar Fjurdyhoeve Floyd Nizozemsko 25,03
8 Nina Roegnaer Dragonora Nymphadora Švédsko 24,87
9 Alexandra Creusot D'Hendi od Dupiků Francie 24,30
10 Dr Uta Opel River Runs I'm Legend Německo 24,10
11 Emmy Marie Simonsen Littlethorn Feet of Flames Dánsko 23,27
12 Penny Mansfield Triforce Calypso Skotsko 22,97
13 Marisol Rey Ekus de la Granja Verde Argentina 22,77
14 Kristine Goossens Massivus Angel's Dalia Hanna- Belgie 22,00
15 Hanne Bache-Mathiesen Henriksen Harrystaff's Jacqueline Norsko 21,23

gbrbg.jpg

5.3.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Štěrboholích.
27.2.2017 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Karolína Bolardtová a Cora Wendaja Marcela Nosková a Ex Speedy Dream Andrea Taubnerová a Belayla Titilayo
p2010098.jpg p2010046.jpg p2010123.jpg
26.2.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Brně.
Dominika Nováková a Attila Bílé doupě Andrea Nesnídalová a Jessie Marcela Novotná a Mike
5.jpg 2.jpg 4.jpg
25.2.2017 Kynolog roku 2016, slavnostní vyhlášení proběhlo v divadle U22.
1.místo Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO
2.místo Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC
3.místo Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang, BOC
4.místo Petra Pražáková a Elliana Devon Exe, BOC
5.místo Hana Maršálová a Blue Charlie od Dupíků, BOC
Junioři
1.místo Viktorie Kuncková a Crazy Girl od Dupíků, BOC
2.místo Veronika Smutná a Dragon´s Jim of Speedy Dream, BOC
3.místo Marie Trauškeová a Arlin Preberry, CHP
Vanda Gregorová Irena Ištvánková Viktorie Kuncková
vanda-kynolog.jpg hvjvhj.jpg vhuv.jpg
12.2.2017 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Bozeňově.
Radka Brabcová Zuzana Klimešová Božena Kubešová
Bree Barrandovské stříbro Hishashi Hamyfa Arny von Petrowich
p2000887.jpg p2000873.jpg p2000892.jpg
8.2.2017 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Bozeňově.
Renata Tomanová Barbora Zelinková Hana Markovská
Uncle Sam Bohemia Alké Tabi El Django Kogito Easter
p2000408.jpg p2000385.jpg p2000376.jpg
5.2.2017 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Bozeňově.
Monika Táborská Hana Valentová Hana Markovská
Chelly Bombastic Carcasonne Tolugo Blue Effect Valentine Dogs El Django Kogito Easter
p1990951.jpg p1990960.jpg p1990973.jpg
30.1.2017 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
22.1.2017 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ze Štěrbohol a z Jenštejna.
18.1.2017 Vložen zápis ze schůze výboru a členské schůze, najdete v sekci klub. Vložen dokument podpora oficiálních závodů, najdete v sekci dokumnety ke stažení.
Průběžné výsledky DD TÝM ROKU 2017 po prvních závodech Novoroční pohár.
7.1.2017 V Horních Počernicích se konal 1.kvalifikační závod na MS, ME. V divizi Heelwork to Music nastoupilo  5 týmů, v divizi Freestyle 10 týmů. Výsledky a fotogalerii ze závodů najdete v sekci proběhlé akce.2. KZ závod se koná 1.4.2017 ve Štěrboholích.
                                     Vítězoví divize Heelwork to Music                                        Vítězové divize Freestyle
img_2160.jpg img_2165.jpg
7.1.2017 Novoroční pohár - letošní první závod DDCCR se konal v Horních Počernicích, konkurence v jednotlivých divizích se zvyšuje. V divizi Heelwork to Music beginners nastoupilo  8 týmů, v divizi Freestyle beginners 9 týmů a v divizi Heelwork to Music advanced 2 týmy. I nesoutěžní kategorie Fun byla velmi pěkně obsazena a to celkem 11 týmy. Výsledky a fotogalerii ze závodů najdete v sekci proběhlé akce.
Vanda Říhová a Fixi Tereza Ratajová a After Dark Dizzy Shark Pavel Schiller  a Antigonon Makada
img_0957.jpg img_1281.jpg img_1446.jpg
     
Novou rozhodčí pro závody se stala Martina Pachtová - licence R1, RZ
7.1.2017 Celoroční soutěž DD TÝM ROKU 2016. Výsledková tabulka DD Tým 2016
Heelwork to Music
1.místo  Ištvánková Irena + Mystic Layla Aibara, BOC  - 16 bodů
2.místo  Smolíková Lucie + A White head Tender Flash, BOC - 15 bodů
3.místo  Gregorová Vanda + All That Brandy Gentle Mate, AUO - 13 bodů
Freestyle
1.místo  Gregorová Vanda + All That Brandy Gentle Mate, AUO - 24 bodů
2.místo  Smolíková Alena + Action Jerry Malina Gang, BOC - 19 bodů
2.místo Dohnalová Kateřina + Bella from Bohemica Land, havanský psík - 19 bodů
3.místo  Zapletalová Monika + Afrodite Mayby Simple Elegance, BOC - 18 bodů
b.jpg fb.jpg
7.1.2017 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupvých zkoušek v Horních Počernicích.
Jenifer Veselá Jitka Maroušková Anna Řízková
Qwery Princess Tender Flash Ejhle Novterpod Cress Nica Bohemica
img_0805.jpg img_0853.jpg img_0809.jpg