Jdi na obsah Jdi na menu
 

OD 1.3.2017 VEJDE V PLATNOST NOVÝ ZKUŠEBNÍ ŘÁD KE STAŽENÍ

Vážení členové klubu,

rádi bychom Vám připomněli, že členské příspěvky pro rok 2017 je nutno zaplatit do 31. prosince 2016.
Členský příspěvek je 400Kč pro stávající členy a 500Kč pro členy nové nebo pro ty, kteří zapomenou zaplatit včas.
Rozhodující je datum připsání částky na účet.

18.1.2017 se koná členská schůze v restauraci u Labutě v Praze od 19.30h

Program:

 1)  Kontrola usnesení schůze 2016
 2)  Zpráva předsedy klubu
 3)  Zpráva pokladníka
 4)  Zpráva referenta pro reprezentaci
 5)  Zpráva předsedy KRK
 6)  Zpráva komise rozhodčích
 7)  Závěr

5.12.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Lenka Procházková Lucie Stárková Veronika Kovářová
Fanny Bri - Col Black and White Adorable Dior Rebell Represent Ebony ze Šípkových růží
p1980348.jpg p1980361.jpg p1980369.jpg
27.11.2016 Celoroční soutěž DD Tým roku 2016 zná své vítěze.  Ceny budou vítězům předána na závodech 1KZ nebo Novoroční pohár 7.1.2016 v Horních Počernicích. Celkové výsledky DD TÝM roku 2016
Heelwork to Music
1.místo  Ištvánková Irena + Mystic Layla Aibara, BOC  - 16 bodů
2.místo  Smolíková Lucie + A White head Tender Flash, BOC - 15 bodů
3.místo  Gregorová Vanda + All That Brandy Gentle Mate, AUO - 13 bodů
Freestyle
1.místo  Gregorová Vanda + All That Brandy Gentle Mate, AUO - 24 bodů
2.místo  Smolíková Alena + Action Jerry Malina Gang, BOC - 19 bodů
2.místo Dohnalová Kateřina + Bella from Bohemica Land, havanský psík - 19 bodů
3.místo  Zapletalová Monika + Afrodite Mayby Simple Elegance, BOC - 18 bodů
26.11.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Jitka Peierová Kamila Vavřincová Kristýna Blažejová
img_7530.jpg img_7835.jpg img_7787.jpg
20.11.2016 V neděli po MR ČR proběhl v Horních Počernicích seminář s Lusy Imbergerovou. Fotogalerie.
p1980333.jpg p1980299.jpg p1980320.jpg
19.11.2016 Letošní již 13. mistrovství České republiky DDCCR se konalo na Praze 3 v hale na Balkáně.
Rozhodčí : Monika Olšovská (SVK), Lusy Imbergerová (It), Anna Říhová (CZE) - hlavní rozhodčí
Foto Heelwork to Music, foto Freestyle - autor fotek Martina Irglová. Kompletní výsledky.
Heelwork to Music - startovalo 13 týmů
Mistr ČR DDCCR - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO
2.místo - Alexandra Vávrová a Jazz Dancer Lubinov, BOM
Vicemistr ČR DDCCR - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC
Freestyle - startovalo 17 týmů
Mistr ČR DDCCR - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO
Vicemistr ČR DDCCR - Hana Maršálová a Blue Charlie od Dupíků, BOC
II.Vicemistr ČR DDCCR - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang, BOC
                                     Vítězové Helwork to Music                                                         Vítězové Freestyle
img_7280.jpg img_7321.jpg
12.11.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Řeporyjích.
Andrea Rezková a Abigail z Guaragaru Ilona Vítová a Marty Petra Ferklová a Grace od Bobří řeky
img_20161112_111707.jpg mart.jpg gra.jpg
9.11.2016 Zveřejněny nové stanovy klubu. Vložen zápis z výborové schůze. Nové dokumenty Jak pořádat zkoušky a závody platné od 1. 1. 2017 
5.-6.11.2016 Mistrovství Slovenska - Slovak Dogdance Championchip se konalo  v Bratislavě.
Kristýna Hrnčířová a Tamina, kříženec - 1. místo v HtM 1
Monika Zapletalová a Afrodite Mayby Simple Elegance, BOC - 1. místo v F 1
Tereza Slováková a Aico - 2. místo v F 1
                                   monika-mayby.jpg                                 tamca_taffik_ennie.jpg                      
5.11.2016  V sobotu se konalo v Horních Počernicích v hale Školy Psích Sportů již 3.MR ČR BCCCZ
Děkuji partnerům a sponzorům této akce: DDCCR, BCCCZ, Dance and Jump, Animal Cake, Perrito, Annamaet Petfoods
Rozhodčí : Vanda Gregorová - hlavní rozhodčí , Anna Říhová, Petra Malá
Kompletní výsledky a fotogalerie od Martiny Irglové .
Heelwork to Music
Mistr ČR BCCCZ - Petra Pražáková a Elliana Devon Exe
Vicemistr ČR BCCCZ - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara
II.Vicemistr ČR BCCCZ - Lucie Smolíková a A White Head Tender Flash
Freestyle
Mistr ČR BCCCZ - Hana Maršálová a Blue Charlie od Dupíků
Vicemistr ČR BCCCZ - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang
II.Vicemistr ČR BCCCZ - Monika Zapletalová a Afrodite Mayby Simple Ellegance
Nejmladší účastník - Viktorie Kuncková a Crazy Girl od Dupíků
                              Vítězové Heelwork to Music                                            Vítězové  Freestyle  
img_5704.jpg img_5727.jpg
4.11.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Štěrboholích a Pardubicích.
31.10.2016 Novým již třináctým Championem of Dogdancing se stala Vanda Gregorová a čivava Anuška Vejvoda Dechristie. Vanda Gregorová je třínásobný Champion DD (1x AUO, 2x čivava). Více v sekci Championi dogdancingu. Tento prestižní titul bude oficiálně týmu předán při MR ČR  DDCCR 19.11.2016 v Praze na Balkáně.
p1980059.jpg ffb.jpg p1980064.jpg
31.10.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Eva Oštádalová a Fernet Stock Tergyan Eliška Janovská a Alonso-y Cooper Buxusson Markéta Coufalová a Kreizy z Trnitých akátů
p1980071.jpg p1980075.jpg p1980122.jpg
30.10. 2016 2.Dogdance Turnier Passau se konala v Německu v Passau, česká výprava zabodovala a to hned v několika kategoriích.
HtM classe1 startovalo 5 týmů
3.místo Anna Říhová a Neli, trpasliší pudl
Freestyle classe 1 startovalo 17 týmů
10.místo Martina Irglová a Caisa Lararony, PRT
Freestyle classe 2 startovalo 7 týmů
1.místo Petra Malá a Illusion Magic Aibara, BOC
img_4471.jpg
23.10.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Horních Počernicích a Štěrboholích.
22.10.2016 Super Dance Dog se konal v Praze Horních Počernicích. Rozhodčí Pavla Kamrádová, Alena Balcarová, Petra Malá a hlavní rozhodčí Anna Říhová. V divizi HtM Beginners nastoupily 4 týmy, v HtM Advanced 2 týmy, v Freestyle Beginners 7 týmů a v Freestyle Advanced 4 týmy. Kategorie Fun měla 2 zástupce. Vloženy výsledky a fotogalerie od Martina Irglová.
img_4130.jpg img_4157.jpg img_3987.jpg
     
20.10.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Malenivách.
cn.jpg
15.10.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Řeporyjích.
10.10.2016 Propozice na školení nových adeptů na rozhodčí R1, 2,3 a RZ najdete v sekci plánované akce.
7.10.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Bozeńově.
Dagmar Laníková Pavlína Dohnalová Lenka Semenyšinová
Chyť si mě Leneli Ida Emean Emiel Regis Batavia Royal Thiwahe
p1970498.jpg p1970500.jpg p1970505.jpg
4.10.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Bozeńově. ( Foto Lucie Růžičková )
Pavel Schiller a Antigonon Makada Markéta Mišáková a Gracie Leneli Martina Mastilová a Arrow Crazy Legs
dsc_0229.jpg dsc_0231.jpg dsc_0243.jpg
Dne 12.11.2016 proběhne na Praze 7 školení pro nové adepty na rozhodčí R1,R2,R3,RZ. Pokud splńujte podmínky a chcete se stát rozhodčím DDCCR, přihlášku najdete ke stažení v dokumentech.
1.10.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Bozeńově.
Radka Brabcová  Monika Táborská Soňa Valová
Bree Barrandovské stříbro Chelly Bombastic Carcasonne Tolugo Ammeron Zoly Zip
p1960731.jpg p1960734.jpg p1960739.jpg
30.9.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Stodůlkách.
26.9.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horní Počernice.
Jana Langerová a Bellatrix Regina Canum Zuzana Göselová a Victoria Gwen Aibara Linda Prause a Vendulka
p1960221.jpg p1960254.jpg p1960241.jpg
MISTROVSTVÍ EVROPY - RAKOUSKO - KRIEGLACH - 23.9 - 25.9.2016
Česká reprezentace se vrátila z OEC v Rakouském Krieglachu. Obsazeností tento závod patřil k největším. Česká reprezentace měla i zástupce mezi rozhodčími, rozhodčí pro Heelwork to Music byla Daniela Šišková.
Rozhodčí : Daniela Šišková (Česká republika), Fruzsi Wilheim  (Maďarsko), Richard Curtis (Anglie), Claudia Moser (Švýcarsko), Beate Leodolter - Schrenk (Rakousko), Katrin Stiller (Německo), Dagmar Angerrer ( Německo).
Fotogalerie , výsledky.
HEELWORK TO MUSIC - 49 týmů
Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO - 8.místo
Petra Pražáková a Elliana Devon Exe, BOC - 10.místo
Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC - 25.místo
Team Czech Republic - 4.místo
FREESTYLE - 55 týmů
Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC - 4.místo
Alena Smolíková a Action Jerry  Malina Gang, BOC - 17.místo
Pavla Kamrádová a Panthera Rubínové srdce, BOC - 33.místo
Kateřina Veinlich a Beauty Angie ze Štokova, AKE - 40.místo
Team Czech Republic - 7.místo

p1950993.jpg

18.9.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Poniklé.
17.9.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Hrádku nad Nisou.
Michaela Palfiová Kristýna Blažejová Kateřina Kudlová
Z´Little Tittle Gasko Prim Akira od Libota, Berenita Nella Belavia Bailey Black Tenderline
p1950902.jpg p1950883.jpg p1950878.jpg
11.9.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Trnavě.
Ivana Vaněková Anna Mazáková a Jana Mazáková Lubica Stromková
Texie a Arkan Bambabibi Paysee a Nokia Bonie z Kouzelných hor a Bella
p1950731.jpg p1950750.jpg p1950723.jpg
10.9.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Trnavě.
Daniela Brezovská  Klára Gruberová  Monika Zapletalová
Teddy Shelly Afrodite Mayby Simple Elegance
p1950686.jpg p1950673.jpg p1950682.jpg
6.9.2016 Z reprezentace na OEC z divize Freestyle odstoupila Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO, místo ní přijala kvalifikovaná Alena Smolíková s Action Jerry Malina Gang, BOC
5.9.2016 Vložen zápis z výborové schůze ze dne 24.8.2016
5.9.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Lucie Růžičková Vanda Říhová Petra Štolová
Cetan z Nového Sedliště Fixi Bárny Gold Luck
Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů Ara ze Zacpalova chovu Coudy Gold Luck
aad.jpg yffmm.jpg p1950509.jpg
27.8.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Kutné hoře.
Šárka Schwarzová Marie - Anna Kociánová Jana Zatřepálková
Alabama Gum Hardy Origin Lina Silber Pamela Čajový lístek
_dsc7365.jpg _dsc7386.jpg _dsc7390.jpg
20.8.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Zahradišti.
19.8.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Dvoře Králové nad Labem.
Alena Smolíková Kamila Vavřincová Kristýna Průšová
Crazy Love Sonix a Avesome Kira Crazy Fellow Vivien Reilly z Gipova Freya z Kamilkové zahrady
zkousky1.jpg zkousky2.jpg zkousky3.jpg
17.8.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Jablonci nad Nisou a Zahradišti.
7.8.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Kyjově a Drahoníně.
Lucia Gunišová a Aisha Geisha Zamunda Michaela Simonová a Bára Eliška Petříková a Candy
p1200906.jpg p1200893.jpg petrikova.jpg
3.8.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Zbraslavi u Brna.
Jana Šimerdová a Milky Krásná Louka Lenka Feuraizlová a Kiara Jana Mazáková a Nokia
img_3366.jpg img_3383.jpg img_3387.jpg
25.7.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Holovousech a Litoměřic.
24.7.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Trnavě.
Zuzana Seewaldová L´ubica Stromková Monika Kračírová
Vesper Shadow Fatranský sen Bonnie z Kouzelných hor Desert Rose Kogito Easter
p1940539.jpg p1940541.jpg p1940553.jpg
23.7.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Trnavě.

p1940467.jpg

18.7.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Linda Víšková Laila Nokič Renata Tomanová
Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera Ice Fredina Agi Riky
p1940184.jpg p1940172.jpg p1940151.jpg
17.7.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Brně.
Hana Krejčí  Veronika Valášková Veronika Lesiuková
Nota Benne Aibara Kiss Me Keira of Bohemia Luxyvett Djongo Diandra
p1930957.jpg p1930969.jpg p1930978.jpg
15.7.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Nových Hradech.
11.7.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Vrchlabí.
10.7.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Nových Hradech  a fotogalerie od Lucie Caklové.
5.7-6.7.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Hrádku nad Nisou.
Pavlína Bohunová Terezie Lenková Petra Pražáková
I´m New Hipolyta Wapini von Folge Debora Chips z Duhové Aury Elliana Devon Exe
p1930594.jpg p1930566.jpg p1930701.jpg
1.7.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Kunraticích.
30.6.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek ve Zlonicích.
Markéta Coufalová a Krejzy z Trnitých akátů Rozhodčí R3 Vanda Gregorová Lucie Stárková a Adorable Dior Rebel Represent
p1930388.jpg p1930386.jpg p1930398.jpg
27.6.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Zuzana Moravcová  Lenka Nokič Eliška Janovská
Tonička Volente Deo Princess and The Pea Allons - y Cooper Buxsusson
p1930306.jpg p1930264.jpg p1930273.jpg
23.6.2016 Vložen zápis z členské schůze ze dne 20.6.2016. Zápis najdete v sekci klub.
18.6.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Tetčicích.
Hana Krejčí Monika Zapletalová  Aneta Odráčková 
Nota Bene Aibara Afrodite Mayby Simple Ellegance Anett od Blatovské tůně
krejci.jpg zapletalova.jpg ondrackova.jpg
17.6.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Stodůlkách.
2.6.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Tetčicích.
Tamara Šamánková a Bard Dream Maronna Eva Čurlejová a Cesmína Vera Gopo Petra Mokrošová a Korra Vita Canina
samankova.jpg curlejova.jpg mokrosova.jpg
31.5.2016 Aktualizace pořadí DD tým 2016, aktualizované postupy ze závodů kategorie beginners , advanced.
28.5.2016 V České Třebové proběhlo 3. MČR Juniorů a mládeže. Výsledky a fotogalerii od Martiny Irglové najdete v sekci proběhlé akce.
Rozhodčí Anna Říhová , Petra Malá , Veronika Tvrdá (hlavní rozhodčí)
Heelwork to Music Mládež do 23.let (4 týmy)
Mistr ČR - 1.místo - Marie Trauškeová a Arlin Preberry, CHP
Vicemistr ČR  - 2.místo - Petra Molkupová a Crystal Moth Tennant, phaléne
3.místo - Jana Brožková a Bessy, BOC
Freestyle Mládež do 23.let (8 týmů)
Mistr ČR - 1.místo - Jana Brožková a Bessy, BOC
Vicemistr ČR  - 2.místo - Petra Molkupová a Arsinoe Bohemia Checko, AUO
3.místo - Nikola Koubková a Extra Graf Czech, BOM
Freestyle Mládež do 18.let (7 týmů)
Mistr ČR - 1.místo - Viktorie Kuncková a Crazy Girl od Dupíků, BOC
Vicemistr ČR  - 2.místo - Veronika Smutná a Dragon´s Jim of  Speedy Dream, BOC
3.místo - Monika Hovorková a Cherry Bony Bryvilsar, CHP
Mistr ČR HtM - mládež do 23.let Mistr ČR F - mládež do 23.let Mistr ČR F - mládež do 18.let
img_7747.jpg img_8064.jpg img_7954.jpg

img_8341.jpg

28.5.2016 Vloženy výsledky  a fotogalerie postupových zkoušek v České Třebové.
Jana Tománková Eva Jindrová Pavel Schiller
Amazing Grace Border Song Brawen Grian od Knapovského potoka Antigon Makada
img_8346.jpg img_8351.jpg img_8358.jpg
22.5.2016 Vloženy výsledky  a fotogalerie postupových zkoušek v Trnavě.
Daniela Brezovská a Teddy Adriana Vaculová a Gruffyd Emiel Regis Jana Mazáková a Nokia
p1910570.jpg p1910577.jpg p1910585.jpg
     
21.5.2016 Vloženy výsledky postupových zkoušek v Kunraticích.
21.5.2016 Vloženy výsledky  a fotogalerie postupových zkoušek v Trnavě.
Zuzana Kalčevská Zuzana Seewaldová Viktoria Baštovanská
Bajaja Pylades Vesper Shadow Fatranský sen I am Eywa at Oasis of Peace
p1910503.jpg p1910520.jpg p1910509.jpg
17.5.2016 Vloženy výsledky postupových zkoušek v Terezíně, Pardubicích a Palkovicích.
16.5.2016 Vloženy výsledky postupových zkoušek v Tetčicích.
Jana Zvonková Martina Knoppová Veronika Gesierichová
Breena z Vandalky Only You Dajavera Sid a Do toho !Valkar
fds.jpg dfs.jpg f.jpg
14.5.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Viktorie Kuncková Sofie Blašková Pavla Kamrádová
Crazy Girl od Dupíků Xcover Xerox Fort Fox Caccao IN Unis Kynopolis
img_6791.jpg img_6768.jpg img_6795.jpg
1.5.2016 Aktualizace pořadí DD tým 2016.
1.5.2016 2.kvalifikační závod na MS, ME se konal ve Vraném nad Vltavou. Výsledky a fotogalerii najdete v sekci proběhlé akce.
Rozhodčí : Anna Říhová - hlavní rozhodčí, Andrea Rezková, Petra Malá
2.místo Freestyle - Vanda Gregorová 1.místo Freestyle - Pavla Kamrádová 3.místo Freestyle - Kateřina Veinlichová
img_3850.jpg img_3863.jpg img_3819.jpg
1.5.2016 Aktualizované postupy ze závodů kategorie beginners , advanced. Tabulky najdete v sekci pro závodníky.
1.5.2016 Ve Vraném nad Vltavou se konal Májový závod . Výsledky a fotogalerii najdete v sekci proběhlé akce.
Rozhodčí : Vanda Gregorová - hlavní rozhodčí, Petra Malá, Andrea Rezková
                     Vítězové HtM - Advanced                          Vítězové F - Beginners
img_3984.jpg img_3990.jpg
1.5.2016 Ve Vraném nad Vltavou proběhla hospitace na rozhodčí RZ. Pavla Kamrádová a Alena Balcarová jsou nové rozhodčí RZ.
1.5.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek ve Vraném nad Vltavou.
Veronika Tvrdá Diana Vyskočilová Šárka Boučková
All For You Based on Ball Akira z Verdeku Desire Work Bohemia Patrix
img_4189.jpg img_4193.jpg img_4198.jpg
25.4.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Řeporyjích.
22.4.2016 Vložen zápis ze schůze výboru.
24.4.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Poniklé.

p1900237.jpg

18.4.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích. (foto Renata Tomanová)
Renata Tomanová Tereza Poláčková Martina Paulino
Riky Bria od Turoveckých rybníků Flower of Old Hill Not Just a Banana
_dsc6224.jpg _dsc6204.jpg _dsc6168.jpg
10.4.2016 - 3.International Dogdance Supreme  se konala v Německu v Mnichově, česká výprava zabodovala.
Freestyle classe 1 startovalo 17 týmů
1.místo Petra Malá a Illusion Magic Aibara, BOC
2.místo Martina Irglová a Caisa Lararony, PRT
8.místo Anna Říhová a Neli, trpasliší pudl
Freestyle classe 2 startovalo 9 týmů
8.místo Markéta Suchá a Ory Práchenka, maltézský psík
HtM classe1 startovalo 6 týmů
3.místo Markéta Suchá a Ory Práchenka, maltézský psík

img_3658.jpg

9.4.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek ve Zbraslavi u Brna .
3.4.2016 Vloženy výsledky z postupových zkoušek v Českých Budějovicích.
31.3.2016 Do videogalerie postupové zkoušky byly vloženy další videa synchronizovaných pohybů.
Novým již dvanáctým Championem of Dogdancing se stala Vanda Gregorová a čivava Enrisa Orlen . Více v sekci Championi dogdancingu. Tento prestižní titul bude oficiálně týmu předán při MR ČR  DDCCR 19.11.2016 v Praze na Balkáně.
img_1852.jpg img_2605.jpg img_1877.jpg
19.3.2016 Vloženy výsledky a fotogalerie z postupových zkoušek v Horních Počernicích.
Vladimír Pasler a Face Záře démantů Dana Pospíšilová a Džiny King Pet Kateřina Burdová a Cayenne Clever Fox